Tapety na plochu

Obrázky na pracovní plochu monitoru Vašeho počítače

Arbol de piedra - BolívieStonehenge - AnglieKatedrála v Salisbury - AnglieMachu PicchuPísečná duna Erg ChebiDuha nad národním parkem Killarney v IrskuPoulnabrone dolmen v IrskuCliffs of Moher - IrskoBajkal - Rusko, Sibiř

Zde si můžete zdarma stáhnout tapety pro Vače PC. Původně odkaz na tuto stránku dostávali nově zaregistrovaní diváci Cestovatelských promítání Martina Loewa jako poděkování za jejich zájem, ale teď už slouží úplně všem :). Více pochopíte na www.promitani.cz.
Laguna Verde a hora Licancábur - Bolívie

Pozor! Toto je specialita: panoramatická tapeta – nahoře i dole zůstane spousta místa pro Vaše ikony na ploše a tím pádem ničím nerušený výhled na Zelenou lagunu :o) Jako podkladovou barvu doporučuji nastavit černou. Další obrázky z rezervace Eduardo Avaroa v jižní Bolívii najdete v mojí fotobance.

Líbí se Vám tyto fotografie? Mnohem víc jich můžete vidět při mých cestovatelských diashow, která pořádám v mnoha českých městech.

Fotogalerie - obrázky
Další obrázky ukazuje moje fotobanka, kde můžete dokonce k fotkám psát své komentáře!
Najdete tu fotky například ze Švýcarska, Anglie, Maroka, ale také ze Sibiře, Havaje, Kalifornie, Patagonie a další.

Stažení:

Obrázky jsou pro všechny zdarma k použití za účelem, ke kterému byl připraveny, tedy jako motiv na plochu osobního PC. Autorem všech fotografií je Martin Loew a jakékoliv další použití fotografií podléhá jeho svolení. V případě zájmu o cestovatelské fotografie pro publikační účely kontaktujte prosím autora přes výše zmíněný Kontakt.

Jak vybranou fotografii stáhnete a nainstalujete? Klikněte na náhled výše a po zobrazení velké fotky na ni klikněte pravým tlačítkem myši a vyberete ze seznamu „Nastavit jako pozadí“.

Spořič obrazovky ukrývá další originální fotky pro vaše PC.